direksiyon dersleri
Ana sayfa » Direksiyon Dersi Fiyatları

Direksiyon Dersi Fiyatları

Direksiyon Dersi almak isteyen sürücüler veya sürücü adaylarına en kaliteli hizmeti sunmak için direksiyon dersi fiyatları seviyesini uygun düzeyde tutuyoruz.

Direksiyon Eğitmen Kadromuz

Bazı kurslar fiyatlarını çok uygun düzeyde tutsada bizler çok kişiye hizmet edip kalitemizi düşürme taraftarı değiliz. Eğitmenlerimiz Ambulans Sürücüsü & Sürücü Kursu Direksiyon Eğitmenleri ve Sınav Komisyonlarında daha önce onlarca öğrenciye ehliyet sahibi yapmış eğitmenlerden oluşmaktadır.

Bayanlardan özel direksiyon isteyen kullanıcılarımız için olan hizmeti aşağıda bulabilirsiniz. Oluşturduğumuz iki saatlik ücretsiz direksiyon eğitimlerimiz hakkında biraz bahsettik gelin birlikte bunları inceleyelim.

Özel Direksiyon Dersi Fiyatları

Direksiyon Dersi Fiyatları 2020 Yılında Nedir ?

100- 150 ₺ Bandında Seyretmektedir. Fiyatlar genel düzeyi semt ve kişinin beceri durumuna göre değişmektedir..

Ücretsiz Direksiyon Dersi

Tarafımızdan Direksiyon Dersi alan sürücülere özel 10 saatlik paketin ardından kendi araçlarında ücretsiz 100 TL lik eğitim ücretsizdir. Kadın Sürücülere Özel Ücretsiz Direksiyon Derslerimiz 2 Saattir. Kadınların Trafikte de Yanındayız

Özel Direksiyon Dersi Bayandan

Bayan Sürücüler İçin Oluşturduğumuz platformdur. Tamamı kadın eğiticilerden oluşmaktadır. Detaylı Bilgi için bize ulaşabilirsiniz

Özel Direksiyon Dersi Fiyatları Bayandan

Tüm bayanlar trafiğe çıkabilsin diye size özel bayan direksiyon eğitmenlerimizi buluyoruz. Platformumuz üzerinde bir çok bayan hoca bulunmaktadır. Talebiniz doğrultusunda ister kendi aracınız da ister eğitmen araında eğitim alabilirsiniz.

Alanında MEB sertifikalı eğitmenler bulunan Direksiyon Eğitmeni ailesi her geçen gün fiyat & performans olarak göz doldurmaktadır. Bizler güncel sınav çizelgesine uygun , adayın heyecan ve moral durumunu analiz edip kişiye göre eğitim vermekteyiz.

direksiyon dersi
direksiyon dersi fiyat

Ücretsiz Direksiyon Dersi

Ücretsiz Direksiyon Dersini bizimle beraber 10 Saatlik Eğitim Paketini Tamamlamış kişilere özel verdiğimiz bir hizmettir. Eğer kendi aracınız varsa sizi aracınız da yalnız bırakmıyoruz. Ücretsiz 1 saat refakat ederek aracınıza adapte olmanıza destek oluyoruz. Aslında 75 TL ücret aldığımız dersimizi ücretsiz almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme: 5 / 5.

Eğer daha ucuz direksiyon dersi almak isterseniz bu konuda kaliteden taviz vereceğinizi hatırlatmak isteriz. Facebook Sayfamızdan bizi takip etmeyi unutmayın. Sizin için oluşturduğumuz otomatik vites direksiyon dersi sayfamıza gözatabilirsiniz.

Etiketler: